PROCES REKRUTACJI
Rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja rozpoczyna się od 15 marca 2021r.

Jedną z najważniejszych misji Liceum Cogito jest stworzenie społeczności uczącej się, w której każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Nabywa umiejętności akademickie i buduje swoją siłę wewnętrzną, aby osiągnąć dobrostan.

W procesie rekrutacji zwracamy uwagę na gotowość wychodzenia poza schematy, otwartość na zmianę, wyznawane wartości oraz podejście Rodziców i młodego człowieka do własnego rozwoju.

Harmonogram rekrutacji

Etap 1.

Złożenie wniosku i wniesienie opłaty rekrutacyjnej od 15 marca

1. Przyjmowanie wniosków drogą elektroniczną na adres rekrutacja.lo@cogito.edu.pl
  2. Wniesienie opłaty rekrutacyjnej w wysokości 150 zł na konto PKO PB I o/Poznań 04 1020 4027 0000 1702 1123 1257
  3. Ustalenie listy kandydatów na podstawie listy zgłoszeń.

Etap 2.

Spotkanie rekrutacyjne

1. Zebrania rekrutacyjne dla rodziców i kandydatów zakwalifikowanych w ramach limitu miejsc oraz 3 osób z listy rezerwowej (ze względu na ilość miejsc nie możemy zaproponować miejsca każdemu kandydatowi, który zgłosi się do szkoły).
  2. Sekretarz szkoły skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu spotkania. Chcemy bliżej poznać Rodziców i naszych przyszłych uczniów.

Etap 3.

Decyzja – ogłoszenie decyzji dot. przyjęcia kandydata do szkoły

1. Termin wpłaty wpisowego – 4 maja 2021.
  2. Zebranie informacyjne dla rodziców przyjętych uczniów – 18 maja 2021
  3. Spotkanie dla przyjętych uczniów – 12 czerwca 2021 (sobota)
  4. Wyjazd integracyjny przyjętych uczniów – sierpień 2021

Do pobrania: